نمايش پست تنها
قديمي November 7th, 2008, 14:04   #368
pari.ebrahimi
Member

تاريخ عضويت: Jun 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 58 بار در 26 پست
pari.ebrahimi (سطح 0)
0

سلام دوباره و تشكر از توجه تون
همون موقع كه سوالم رو نوشتم حس كرده بودم كه شايد درست مطرح نكردم... من منظورم اين نبود كه ضرر ثبت نشه، اگه اينطور بود كه خيلي مسخره بود، چون اكوييتي مطرحه نه بالانس... منظور ِ من اين بود كه ضرر كردن اگر پوئن منفي حساب مي شه، بگين كه آيا اگر اون ضرر تا انتهاي مسابقه باز بمونه(بروكر ببنده)باز هم همون تاثير رو داره؟ كاري به عواقبش ندارم، فقط مي خوام بدونم كه اگر بروكر خودش پوزيشن ِ تو ضرر رو ببنده، باز هم اون ضرر پوئن منفي حساب مي شه؟ من به عقيده خودم فكر مي كنم نبايد اينطور باشه... چون اتفاقاتي كه در طول مسابقه رخ مي ده مد نظره، نه عواقب پوزيشن هاي باز احتمالي، چون اونها در زماني در گذشته گرفته شدن كه شايد باز بودن و سود گرفتن ازشون بيشتر از وقت مسابقه طول بكشه، پس اين ديگه تقصير تريدر نيس. چون نمي تونين بگين تريدر محاسباتش اشتباه از آب دراومده، چون اون نه مارجين كم آورده، نه زمان سوددهي و بازار رو كنترل مي كنه و نه پوزيشنش رو بسته... زمان مسابقه اس كه به پايان رسيده... نمي دونم منطق ِ شما هم اينطور مي گه يا نه... فكر مي كنم همون دراداني كه شما مي گين باشه... يعني تو درادان تاثير منفي بذاره... اه! چقدر كش پيدا كرد! هيچي اصلا ً بي خيال...
آقا خيلي ممنون كه وقت گذاشتي... راستي من تا حالا تشكر اينترنتي نكردم، اصلا ً چه تاثيري داره؟ همينطوريه يا هدفي چيزي داره؟ همين كه مي نويسه تشكر كنندگان از فلاني... از همه تشكر
pari.ebrahimi آفلاين است