نمايش پست تنها
قديمي November 7th, 2008, 13:03   #364
power4400
Senior Member

power4400's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: in the world of 010101010101
تشکر از ايشان: 123 بار در 56 پست
power4400 (سطح 1-)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
سلام
از اينكه جواب باقي ِ سوالامم دادين خيلي ممنونم
اما يه سوال ديگه هم داشتم كه ديگه اونو نمي پرسم، چون هيشكي اينجا فكر نمي كنه يه خانم بتونه جزِ نفرات اول بشه، (شاهنامه آخرش خوشه!!!) راستي مي شه بگين چه تعداد از اين 50 نفر برتر خانم هستن؟ (يا اگر نمي دونين، اونايي كه آي دي شون نامشخصه، بيان اعلام كنن...) ممنون مي شم... در ضمن، من با اينكه هي سوال مي پرسم، اما نمي تونم به قوانين مسابقه عمل كنم. دليلش هم ساده اس، من فقط يه روش پوزيشن گيري دارم و نمي دونم از قوانين پيروي مي كنه يا نه... من قوانين رو مي پرسم، مي خونم، و اگه پوزيشن هام از اونها پيروي كنن خوشحال مي شم، فقط همين! اينو گفتم نگين نگفتي!!!
اصلا ً بذار سوالمو بپرسم... مي خواستم ببينم معاملاتي كه با ضرر بسته مي شن، در واقع ضرر - كه ممكنه زياد هم باشه- تاثيرش چيه؟ اگه تاثير منفي داره، مثلا ً اگه اون معامله بسته نشه و تا آخر مسابقه كه مي گن خودشون مي بندن باز بمونه، باز هم همون اثر رو داره؟ فكر نمي كنم! چون اين ديگه دست ِ ما نبوده كه بگن طرف اينقدر ضرر داده... شايد طرف منتظر بوده معامله اش بره تو سود... در واقع اين سوال رو براي اين پرسيدم كه معني درادان رو متوجه نشدم، و همينطور زيان شناور رو... كه آيا منظور اين بوده كه معامله آدم اول بره تو ضرر و بعد سودده بشه خوبه يا بد؟
ممنون مي شم به اين سوالم جواب بدين...
سلام خانوم ابراهیمی
من خوشحالم که خانومها هم تو اینجور مسابقه ها شرکت می کنن
اونايي كه آي دي شون نامشخصه، بيان اعلام كنن...
در این مورد فکر می کنم از خوده ایدی ها مشخص باشه که کی خانوم هست وکی اقا

ضمنا اگر کسی با خانوم ابراهیمی موافقه که ایدی ها مشخص بشه لطفا نظراتشون رو پست کنن البته اگر از نظر اقا رضا مشکلی نداشته باشه

و در مورده dd هم تا اونجایی که من فهمیدم فکر می کنم هر چقدر که کمتر پوزیشنه ما در ضرر باشه در صد dd
ما هم پایین تر خواهد بود و برای اینکه در صد dd مون کمتر بشه باید از معامله های کشکی وشانسی که شاید
معامله ما در اینده به سود برسه خودداری کنیم
موفق باشید

آخرین ويرايش توسط power4400 در November 7th, 2008 و ساعت 13:11
power4400 آفلاين است
2 تشکر کننده از power4400: