نمايش پست تنها
قديمي November 20th, 2008, 23:52   #487
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 714 بار در 237 پست
kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kurosh_lava
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mdavodi نمايش نوشته ها
سلام به همه
امیدوارم همه بچه های گل سرمایه تریدهای خوبی پشت سر گذاشتخ باشند. راستش من تو هفته قبل جشن عقدم بود و فرصت کافی واسه پست زدن نداشتم. دوستان زیادی کال شدند که جاشون تو ردهای برتر خالیه. جواد جان امیدوارم تو دوره های بعد موفق تر ظاهر بشی. البته الانم هنوز دیر نشده.
راستش منم تو این مدت جسته و گریخته چندتا ترید هم انجام دادم دوتاش استاپ خورد ولی در کل خوب بود. حالا تو این فرصت باقی مونده می خوام بیام بالاتر اگه خدا بخواد.البته رو یکیش حسابم رفت تو ضرر ولی با سود بسته شد. متاسفانه تریلینگ استاپم فعال نشده بود. یه اشتباه بچه گانه..
همین چند لحظه پیش یه ترید با 0.1 لات باز کردم وقتی تارگت خورد دیدم سودش شده 214$ واسه همین مشکوک شدم دقت کردم دیدم خدا رحم کرد. من با 1 لات پوزیشن باز کرده بودم..
خلاصه کلام می خوام یه خورده اون بالایی ها رو تکونشون بدم
من دارم میام.
سلام
اولا تبریک بابت جشن نامزدیتون . خیلی خوشحال شدم شنیدم. به حسن انتخاب خانومتون هم تبریک می گم آقای داوودی من از همین الان روی شما شرط می بندم که جزو 3 نفر برتر خواهید بود . به شرطی که مثل جواد جان یک دفه قاط نزنی
آقای داوودی خیلی کارت درسته . بزار یه اسم روت بزارم ( تریدر بی ادعا)
kurosh_lava آفلاين است
4 تشکر کننده از kurosh_lava: